FTC: újra tárgyalóasztalhoz ül az elnök a szurkolókkal

MTI MTIMTI MTI
2017.07.07. 16:04
null
A Szurkolók Személyiségi Jogok Nélkül mozgalom újra tárgyalóasztalhoz ül a Fradi elnökével. (Fotó: Veres Viktor)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros és a Szurkolók Személyiségi Jogok Nélkül mozgalom közös közleményben jelentette be, hogy a felek tárgyalóasztalhoz ülnek. Alább változtatás nélkül közöljük a kommünikét.

 

Tájékoztatjuk a közvéleményt, hogy a Ferencvárosi Torna Club elnöke és a szurkolókat képviselő Szurkolók Személyiségi Jogok Nélkül mozgalom vezetői három év után újra tárgyalóasztalhoz ültek. A felek elkötelezettek az iránt, hogy az FTC elemi érdekeinek megfelelően ismételten a megszokott, Magyarországon egyedülálló hangulatban és nézőszám mellett játszhassa mérkőzéseit labdarúgócsapatunk. A szurkolók átadták az elképzeléseiket tartalmazó dokumentumot, amelyet a klub vezetősége pozitívan értékelt, áttekintett és annak részletes kidolgozását kérte. Ennek megtörténtét követően folytatódnak a tárgyalások, remélhetőleg a sokak által régóta várt megegyezés eredményével.

Budapest, 2017. július 7.

Ferencvárosi Torna Club vezetősége;

Szurkolók Személyiségi Jogok Nélkül mozgalom vezetői"

Legfrissebb hírek

Vágódeszkát és faasztalokat is készít – Toon Raemaekers-interjú

Képes Sport
7 órája

Ferencváros: új szerződést kötött az elefántcsontparti középpályás – hivatalos

Labdarúgó NB I
7 órája

NB I: Paks–Fradi, Vasas–ETO és Kisvárda–Honvéd az 1. fordulóban – sorsolt az MLSZ

Labdarúgó NB I
12 órája

Azeri ellenfelek várnak a Fradira az ausztriai edzőtáborban

Labdarúgó NB I
14 órája

A francia másodosztályból igazolt védőt a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 19:27

A Fradi fölényes győzelmet aratott Borbély Balázs első meccsén

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 15:16

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből

Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Ebből új stílusú Ferencváros lesz – Borbola Bence jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 23:51
Ezek is érdekelhetik