Gyirmót: Kilencvenkilenc százalék, hogy távozom – Urbányi

MTI MTIMTI MTI
2017.04.30. 22:22
Urbányi István, a labdarúgó NB I-től már biztosan búcsúzó Gyirmót FC Győr vezetőedzője elmondta, a szezon végén minden bizonnyal távozik a posztjáról.

Urbányi István az M4 Sport Góóól! című műsorában elmondta, kilencvenkilenc százalék, hogy nem folytatja a munkát az élvonaltól búcsúzó együttesnél, s családi okok miatt visszatér az Egyesült Államokba.Urbányi István az M4 Sport Góóól! című műsorában elmondta, kilencvenkilenc százalék, hogy nem folytatja a munkát az élvonaltól búcsúzó együttesnél, s családi okok miatt visszatér az Egyesült Államokba.

A sereghajtó Gyirmót tavaly jutott az első osztályba, ám szombaton, a Budapest Honvéd vendégeként elszenvedett 1–0-s vereséggel eldőlt, hogy egy szezon után visszatér az NB II-be.

Legfrissebb hírek

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Idegenbeli győzelemmel jutott vissza az NB II-be a Gyirmót

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 19:00

Bátor és hatékony játékkal igyekszik célba érni a Gyirmót az NB III-as osztályozón

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 08:48

A gyirmóti fejes gólokra fejes gólokkal feleltek a monoriak az osztályozó első mérkőzésén

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 19:20

Kalmár Zsolt: Vissza akarom adni a Gyirmótnak mindazt, amit kaptam tőle

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 07:25

NB II: megvannak az osztályozó párosításai

Labdarúgó NB II
2026.05.26. 11:43

NB III: háromgólos sikerrel lett bajnok a Gyirmót

Labdarúgó NB II
2026.04.18. 20:09

Kalmár Zsolt három góllal és három előkészítéssel tért vissza a pályára

Labdarúgó NB II
2026.03.29. 20:50
Ezek is érdekelhetik