Gyirmót: 2.5 éves szerződést kötött a 19 éves támadó

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.11.18. 10:09
Az élvonalbeli Gyirmót FC Győr 2.5 éves szerződést kötött a klub 19 éves labdarúgójával, Kovács Zsolttal.

A gyirmóti klubhonlap annyival egészíti ki az információt, hogy a támadó tízéves koráig az ETO utánpótlásában nevelkedett. Azt követően szerepelt a Gyirmótnál, majd Ménfőcsanakon, illetve az Illés Akadémiánál. Szombathelyről visszatért Gyirmótra, és másfél éve stabil tagja a tartalékcsapatnak. A szakmai vezetőket a második együttesben nyújtott teljesítményével győzte meg arról, hogy érdemes rá számítani. Az ősszel 14 NB III-as bajnokin lépett pályára – tizenegyszer kezdőként –, öt gólt szerzett.



Legfrissebb hírek

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Idegenbeli győzelemmel jutott vissza az NB II-be a Gyirmót

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 19:00

Bátor és hatékony játékkal igyekszik célba érni a Gyirmót az NB III-as osztályozón

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 08:48

A gyirmóti fejes gólokra fejes gólokkal feleltek a monoriak az osztályozó első mérkőzésén

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 19:20

Kalmár Zsolt: Vissza akarom adni a Gyirmótnak mindazt, amit kaptam tőle

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 07:25

NB II: megvannak az osztályozó párosításai

Labdarúgó NB II
2026.05.26. 11:43

NB III: háromgólos sikerrel lett bajnok a Gyirmót

Labdarúgó NB II
2026.04.18. 20:09

Kalmár Zsolt három góllal és három előkészítéssel tért vissza a pályára

Labdarúgó NB II
2026.03.29. 20:50
Ezek is érdekelhetik