NB II: A Kisvárda ellen az összes klub élete meccsét játssza – Gosztonyi

2016.09.11. 14:56
A labdarúgó NB II-ben szereplő Kisvárdához Lengyelországból hazatérő Gosztonyi András a klub honlapjának elmondta, nehéz meccsre számít a SZEOL ellen, mert a Kisvárda ellen minden csapat az élete meccsét játssza.

„Lengyelországban még másfél éves szerződésem volt. Szerettem volna játszani, de az edző megmondta, nem számít rám, illetve lerakott volna a második számú csapathoz. Ennek hatására kértem a szerződésem felbontását, hogy keresni tudjak magamnak másik csapatot, ahol játszhatok. Lett volna több lehetőségem, de úgy gondolom, a megfelelő döntést hoztuk meg a menedzsereimmel és a párommal” – kezdte a kisvardafc.hu-nak adott nyilatkozatában Gosztonyi András.

A szélső elmondása szerint eddig minden pozitív, amit a városban tapasztaltak, ellenfélként már lépett pályára Kisvárdán, és a keretet is ismeri.

Gosztonyi hozzátette, még nincs topformában, de szeretne minél többet játszani.

„A Magyar Kupában lehet lépegetni előre, a bajnokságban is van harmincnyolc meccs, ami rengeteg. Talán sosem játszottam még ennyit. Ebből már lement hét, de a fent maradó mérkőzésekből minél többször akarok pályára lépni.”

A futballista játékengedélye megérkezett, így a SZEOL elleni meccsen már pályára is léphet. S hogy milyen mérkőzésre számít?

„Úgy gondolom, a Kisvárda – és van még három-négy csapat –, amely ellen az összes klub élete meccsét játssza. Nehéz mérkőzésre számítok. Nincs egy könnyű egy sem. Egy kicsit előre szaladva, jövő szerdán jön a Cigánd, ellene is nehéz lesz futballozni, csakúgy, mint a Szeged ellen, ahol a pálya sem ideális. Mindenféleképpen nyerni szeretnénk, ez nem kérdés. Célunk minél hamarabb gólt szerezni. Csakis a három pont elfogadható” – felelte Gosztonyi.

A szélső elmondása szerint eddig minden pozitív, amit a városban tapasztaltak, ellenfélként már lépett pályára Kisvárdán, és a keretet is ismeri.

Gosztonyi hozzátette, még nincs topformában, de szeretne minél többet játszani.

„A Magyar Kupában lehet lépegetni előre, a bajnokságban is van harmincnyolc meccs, ami rengeteg. Talán sosem játszottam még ennyit. Ebből már lement hét, de a fent maradó mérkőzésekből minél többször akarok pályára lépni.”

A futballista játékengedélye megérkezett, így a SZEOL elleni meccsen már pályára is léphet. S hogy milyen mérkőzésre számít?

„Úgy gondolom, a Kisvárda – és van még három-négy csapat –, amely ellen az összes klub élete meccsét játssza. Nehéz mérkőzésre számítok. Nincs egy könnyű egy sem. Egy kicsit előre szaladva, jövő szerdán jön a Cigánd, ellene is nehéz lesz futballozni, csakúgy, mint a Szeged ellen, ahol a pálya sem ideális. Mindenféleképpen nyerni szeretnénk, ez nem kérdés. Célunk minél hamarabb gólt szerezni. Csakis a három pont elfogadható” – felelte Gosztonyi.

Legfrissebb hírek

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
11 órája

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 17:15

Szerződést hosszabbított a Kisvárda alapembere – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 20:52

NB I: négy játékostól is elköszönt a Kisvárda

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 09:42

Bíró Bence: Eljutottam arra a szintre, ahová mindig is szerettem volna

Labdarúgó NB I
2026.05.30. 09:06

A régi-új vezetőedző, Supka Attila elégedett lenne az ötödik hellyel Kisvárdán

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 17:08

Supka Attila lett a Kisvárda vezetőedzője

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 12:54

Révész Attila: Benn maradunk jövőre is

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 11:23
Ezek is érdekelhetik