A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC helyzetjelentést adott a csapat sérültjeivel kapcsolatban.
Mint azt a klub honlapja írja, Szakály Péter és Varga József is felépült korábbi sérüléséből, így már mindketten a csapattal készülnek.
Holman Dávid viszont továbbra is külön edz. A középpályás Dankó Mihály rehabilitációs edzővel készül. Ha minden jól megy, a jövő héten csatlakozhat társaihoz.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






