Mint ismert, Rudolf Gergely péntek este két góllal mutatkozott be a a futsal NB II-ben szereplő Dunakeszi Kinizsi csapatában. Rudolf együttese harmadik és ötödik gólját szerezte a Petőfi és fia nevű formáció ellen, amelyet a dunakesziek 12–3-ra legyőztek. Új csapattársa, Szijjártó Péter külügyminiszter sem tétlenkedett, szintén két góllal vette ki részét a győzelemből.
Az NB II Középcsoportjában bajnoki címre törő Dunakeszi ellenfele a Petőfi és fia nevű csapat volt.
Rudolf Gergely együttese harmadik és ötödik gólját szerezte a találkozón. (A videóban: 2:30-tól és 3:10-től látható.) A külügyminiszter a 13. és a 40. percben talált be. (2:42-től, valamint 6:25-től látható)
Legfrissebb hírek

Távozik a Veszprém futsalcsapatának vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2026.06.13. 15:14
Ezek is érdekelhetik






