MLSZ: hivatalos tájékoztatás a balesetet szenvedő bírókról
Jól vannak a Békéscsaba–FTC labdarúgó NB I-es mérkőzésre tartva balesetet szenvedő játékvezetők.
Mint beszámoltunk róla, a szerdai Békéscsaba–Ferencváros bajnoki mérkőzésre kijelölt játékvezetői csapat tagjai közül hárman a mérkőzésre utazás közben – vétlen félként – közúti balesetet szenvedtek. Viszokai László, Oláh Gábor és Becséri Gergely is kisebb sérüléseket szenvedett, ezért nem tudták ellátni feladatukat a találkozón. közúti balesetet szenvedtek. Viszokai László, Oláh Gábor és Becséri Gergely is kisebb sérüléseket szenvedett, ezért nem tudták ellátni feladatukat a találkozón.
A három játékvezetőt megfigyelésre kórházba szállították, de egyiküknek sem kellett hosszabb ideig bennmaradnia, mindhárman jól vannak, és otthonukban lábadoznak sérülésüket követően – írja az mlsz.hu.
Legfrissebb hírek

Kilenc játékvezető egyszer sem vezetett a csoportkörben
Foci vb 2026
2026.06.25. 07:33

Magyar játékvezető is lesz az U19-es Eb-n
Minden más foci
2026.06.23. 21:52

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott
Foci vb 2026
2026.06.23. 17:10

Újabb női játékvezető mutatkozik be a világbajnokságon
Foci vb 2026
2026.06.22. 15:03

Folytathatja a vb-t a német játékvezető
Foci vb 2026
2026.06.21. 13:55
Ezek is érdekelhetik


