NB I: balesetet szenvedtek a Fradi-meccsre küldött bírók

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.03.09. 16:55
Az MLSZ új stábot jelölt ki, akik odaértek idejében, így nem volt csúszás a kezdésben.

„Sajnálatos változás történik a játékvezetők személyében, mivel a Békéscsabára indult Pintér Csaba, Viszokai László és Becséri Gergely autóbalesetet szenvedett. Jelen pillanatban az új játékvezetők kijelölése és küldése van folyamatban. A Békéscsaba 1912 Előre ezúton fejezi ki sajnálatát, és mielőbbi felépülést kíván sporttársainknak!” – olvasható az 1912elore.hu-n, a Békéscsaba hivatalos Facebook-oldalán.

A Magyar Labdarúgó-szövetség tájékoztatása szerint az eredetileg kijelölt játékvezető, Pintér Csaba viszont nem tartózkodott a balesetet szenvedő autóban, így ő vezethette a találkozót.

Az MLSZ Játékvezető Bizottsága a tartalékok közül jelölt ki új asszisztenseket, így Pintér Csaba munkáját ifj. Kormányos Gábor, Szvetnyik Bence, Berger József és Nazsa Tamás segítette.

Az újonnan kijelölt játékvezetők azonnal a helyszínre indultak, ezért a találkozó kezdési időpontja nem változott az eredetileg kijelölthöz képest.

Legfrissebb hírek

Rangadót nyert a Ferencváros a női NB I-ben, hibátlan az MTK

Labdarúgó NB I
7 órája

Az FTC kikapott odahaza az Odensétől a Bajnokok Ligája rajtján

Kézilabda
11 órája

Barátja szerint Abu Fani egész nyáron távozni akart az FTC-től

Labdarúgó NB I
2025.09.05. 16:28

Az állandóságra építve az új évadban is tarolhat az FTC

Vízilabda
2025.09.05. 10:48

A Pro Reccót is legyőzte New Yorkban a Ferencváros férfi vízilabdacsapata

Vízilabda
2025.09.05. 09:38

Távozik az FTC fiatal brazil szélsője – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.09.04. 19:19

Eldőlt, mikor rendezik meg a Ferencváros–Paks rangadót

Labdarúgó NB I
2025.09.04. 16:04

A DVTK, a Szpari és a ZTE volt az utolsó napok főszereplője a hazai piacon

Labdarúgó NB I
2025.09.04. 15:01
Ezek is érdekelhetik