A Nemzeti Sport Online információja szerint a továbbiakban nem Marcos Angulo lesz a futsal NB I-es Haladás vezetőedzője.
A spanyol szakember 2014 nyarán vette át a szombathelyi együttes irányítását, az előtte nyolcadik helyen végző együttest a 2014–2015-ös szezon végére a harmadik helyig vezette, a csapat most pedig a második helyen áll az éllovas Rába ETO mögött hét ponttal. Marcos Angulo korábban a Győrnél és a BME-nél dolgozott Magyarországon.
Legfrissebb hírek

Távozik a Veszprém futsalcsapatának vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2026.06.13. 15:14
Ezek is érdekelhetik






