Honvéd: három játékossal bontottak szerződést Kispesten
A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd szerződést bontott három játékosával. Szemerédi Norberttel, Fejes Jánossal és Ihrig-Farkas Sebestyénnel.
Szemerédi csupán egy alkalommal védte a Honvéd kapuját, 2012 szeptemberében négy gólt kapott Debrecenben. Fejes csupán hétszer, Ihrig-Farkas csak kétszer lépett pályán a kispestieknél NB I-es meccsen.Szemerédi csupán egy alkalommal védte a Honvéd kapuját, 2012 szeptemberében négy gólt kapott Debrecenben. Fejes csupán hétszer, Ihrig-Farkas csak kétszer lépett pályán a kispestieknél NB I-es meccsen.
Legfrissebb hírek

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd
Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43

Szerződést hosszabbított a Honvéd csapatkapitánya
Labdarúgó NB I
2026.05.23. 20:05
Ezek is érdekelhetik





