Békéscsaba: az új elnök megerősítené a keretet; lehetnek személyi változások

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.12.23. 08:22
Kozma Jánost választották meg a labdarúgó NB I-ben az utolsó helyen álló Békéscsaba igazgatótanácsának elnökének – adta hírül a lila-fehér klub hivatalos honlapja.

Mint ismert, Kovács Mihály október elején – a Videoton legyőzése után – lemondott elnöki posztjáról. Utódja Kozma János lett, akit a pénteki közgyűlésen egyhangú szavazással választottak meg.

Az új elnök a Békéscsaba honlapjának nyilatkozva azt mondta, megtiszteltetésnek veszi a megbízást, s azért dolgozik, hogy a klub és a város együttműködése még szorosabb legyen. Kozma hozzátette, a vezetőség tagjai egyetértenek abban, hogy az együttesnek meg kell őriznie NB I-es tagságát, ehhez meg kell erősíteni a játékoskeretet. Emellett nem kizárt, hogy strukturális és személyi változások is lesznek.

Kovács Mihály október elején – a Videoton legyőzése után – lemondott elnöki posztjáról. Utódja Kozma János lett, akit a pénteki közgyűlésen egyhangú szavazással választottak meg.

Az új elnök a Békéscsaba honlapjának nyilatkozva azt mondta, megtiszteltetésnek veszi a megbízást, s azért dolgozik, hogy a klub és a város együttműködése még szorosabb legyen. Kozma hozzátette, a vezetőség tagjai egyetértenek abban, hogy az együttesnek meg kell őriznie NB I-es tagságát, ehhez meg kell erősíteni a játékoskeretet. Emellett nem kizárt, hogy strukturális és személyi változások is lesznek.

Legfrissebb hírek

Nagy Attila: Sosem eredményekben, hanem játékosnevelésben gondolkodom

Utánpótlássport
2026.06.05. 17:38

Röplabda: ismét a Békéscsaba nyerte az U20-as női bajnokságot

Utánpótlássport
2026.05.25. 09:02

Röplabda: kecskeméti és békéscsabai siker az U15-ös országos döntőkben

Utánpótlássport
2026.05.18. 13:40

Hazai győzelemmel lett bajnok a Vasas, négyet kapott a BVSC-től a szintén feljutó Honvéd – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 19:00

Győzelemmel váltott az NB II-ről az NB III-ra a Békéscsaba

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 17:52

Röplabda: Vasas- és BRSE-dominancia a leány utánpótlás-bajnokságokban

Utánpótlássport
2026.05.11. 14:02

Kétgólos Honvéd-siker a feljutók rangadóján, kiesett a Budafok és a Békéscsaba – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 21:00

Nyert a Kozármisleny, kiesett a Békéscsaba

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 20:52
Ezek is érdekelhetik