NB I: A játékvezető nem fogott ki jó napot – Rossi

2015.08.02. 20:16
A labdarúgó NB I 3. fordulójának záró mérkőzésén a DVSC-Teva kétszer is kétgólos hátrányból felállva, a hosszabbítás végén szerzett találattal 3–3-as döntetlent játszott a Budapest Honvéd otthonában. Kondás Elemér, a debreceniek vezetőedzője a mérkőzést követően arról beszélt, hogy végig bíztak a pontszerzésben, Marco Rossi szerint a kispestiek megérdemelték volna a sikert.

„Bíztunk az utolsó pillanatig abban, hogy egyenlíteni tudunk. Nagyon sokat tettek a srácok ezért, nyilván vétettünk hibákat a mérkőzés folyamán, amelyekből hátrányba kerültünk, de itt a végén visszahoztuk a meccset” – nyilatkozta Kondás Elemér a mérkőzést követően a Duna Worldnek.

„Nem arról van szó, hogy későn kezdtük a hajrát, hanem kijöttünk a második félidőre, kaptunk egy gólt. A szünetre úgy mentünk be, hogy úgy gondolom, rendben lettünk volna a második félidőre. Kaptunk egy szabadrúgásgólt, onnantól nyilván sokkal nehezebb volt, de feljöttünk, és mindent megtettünk azért, hogy legalább ikszre kihozzuk” – tette hozzá a DVSC-Teva mestere.

„Nagyon nehéz úgy játszani, ha a döntések nagy része a mi sérelmünkre születik. A játékvezető nem fogott ki jó napot, mi jól játszottunk, megérdemeltük volna a győzelmet” – mondta ezt már Marco Rossi, a kispestiek trénere.Kondás Elemér a mérkőzést követően a Duna Worldnek.

„Nem arról van szó, hogy későn kezdtük a hajrát, hanem kijöttünk a második félidőre, kaptunk egy gólt. A szünetre úgy mentünk be, hogy úgy gondolom, rendben lettünk volna a második félidőre. Kaptunk egy szabadrúgásgólt, onnantól nyilván sokkal nehezebb volt, de feljöttünk, és mindent megtettünk azért, hogy legalább ikszre kihozzuk” – tette hozzá a DVSC-Teva mestere.

„Nagyon nehéz úgy játszani, ha a döntések nagy része a mi sérelmünkre születik. A játékvezető nem fogott ki jó napot, mi jól játszottunk, megérdemeltük volna a győzelmet” – mondta ezt már Marco Rossi, a kispestiek trénere.

Legfrissebb hírek

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete

Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15

Marco Rossi: Kazahsztán gyakorlatilag agresszív transzban játszotta végig a mérkőzést

Magyar válogatott
2026.06.09. 22:45

Marco Rossi: A szurkolók megérdemlik, hogy közelről lássák a játékosokat

Magyar válogatott
2026.06.08. 18:52

Marco Rossi a bravúrokat bemutató Yaakobishvili Áront és a hibája után stabilan játszó Osváth Attilát is megdicsérte

Magyar válogatott
2026.06.05. 22:40

Újratervezés 2.0 – Thury Gábor jegyzete

Magyar válogatott
2026.06.04. 23:47

Marco Rossi: Óriási büszkeség nekem a magyar válogatott irányítása; Sipos Adrián: Még mindig érzem magamon a fejlődés lehetőségét

E-újság
2026.06.04. 23:41

Kondás Elemér ismét leül az NB III-as DEAC kispadjára – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.03. 12:57
Ezek is érdekelhetik