Utánpótlás: Lipcsei Fradija 7-1-re legyőzte az Újpestet

Vágólapra másolva!
2015.04.03. 18:12
Lipcsei Péter eddigi edzői pályafutásának egyik legszebb napja lehet a pénteki, hiszen az U21-es bajnokság élén álló csapata 7–1-re legyőzte az Újpestet.

Az FTC a 22. perctől emberelőnyben játszott Szalánszky Bálint kiállítása miatt, góljaiból Popov Patrik négyet, Nagy Dominik kettőt, Zsivoczky Péter egyet szerzett.

Az U21 felsőházában az FTC nyolc forduló után hétpontos előnnyel vezet az Illés Akadémia előtt, az UTE az 5. helyen áll.

„A legfontosabb az volt, hogy három pontot szerezzünk, de arra én sem számítottam, hogy 7–1-re nyerünk majd. Nyilván befolyásolta az eredményt, hogy az első félidőben az újpestiek közül kiállítottak egy játékost, de ettől függetlenül maximálisan elégedett vagyok a srácokkal – idézte Lipcseit a fradi.hu. – Nagyon érezzük ezt a pályát, itt edzünk már két hónapja a műfüvön. Rengeteg támadásvezetést is gyakoroltunk a héten, és mindenki jó passzban van: ami kapura megy, abból most gól születik, éles ellentétben az ősszel, amikor szinte minden kifelé pattant."

 

Legfrissebb hírek

A visszavágóra maradt a döntés a Ferencváros és a Ludogorec párharcában

Bajnokok Ligája
12 órája

Erste Liga: távozott Újpestről az előző idény felfedezettje

Jégkorong
2025.08.04. 12:42

Gruber két gólpasszt adott, majd egy 11-esből maga is betalált – simán verte az FTC a Barcikát

Labdarúgó NB I
2025.08.02. 20:03

NB I: öt év után várja az Újpest újra az élről a 2. fordulót

Labdarúgó NB I
2025.08.01. 13:52

Gólzápor az Üllői úton, a Fradi kettős győzelemmel lépett túl a Noán a BL-selejtezőben

Bajnokok Ligája
2025.07.30. 21:56

Molnár Rajmund a bombagóljáról: külön öröm, hogy a Ferencváros ellen is tudok villogni

Labdarúgó NB I
2025.07.27. 10:45

Robbie Keane dicsérte a magyar játékosokat, Ötvöst látta a Ferencváros legjobbjának

Labdarúgó NB I
2025.07.27. 08:54

Nem bírt egymással az MTK és a Ferencváros a 228. bajnoki örökrangadón

Labdarúgó NB I
2025.07.26. 22:14
Ezek is érdekelhetik