Honvéd: A munka minden lesz, csak könnyű nem - Rossi
Marco Rossi, a Budapest Honvéd régi-új vezetőedzője az olasz Tuttomercatoweb.com-nak elmondta, egy év elteltével örömmel tért vissza a kispestiekhez, ám rendkívül nehéz munkára számít, hiszen alig maradt pár napja a felkészülésre a csapattal.
„Nem tudtam nemet mondani a klub hívására, hiszen érzem a megbecsülést a vezetők és a szurkolók részéről is. Hétfőn tartottam az első edzésemet, a fiúk elszántnak tűntek, ha a bajnokság nehezen is alakul, ezt a lelkesedést kell átmentenünk és a pozitív gondolkodást. Látva a helyzetet, a munka minden lesz, csak könnyű nem” – mondta a régi-új tréner.
„Nagyon sok új játékos érkezett, közülük hét-nyolc labdarúgóval számolni is kell. Ha Miccoli igazán jönni akar – ha szeretne és megfelelő fizikai állapotban van –, úgy hiszem, hogy igent mondhat nekünk. Az egyedüli probléma az idő, amiből nagyon kevés van, 18-án már az első tétmeccsünket játsszuk, a Ligakupában” – tette hozzá az olasz szakember.
Legfrissebb hírek

Szoboszlai Dominik a fontos és nagy gólok mestere
Magyar válogatott
2025.10.17. 08:16
Ezek is érdekelhetik







