Győri ETO: Priso és Strestík már a csapattal edz, Rudolf pihen
Az NB I-ben szereplő Győri ETO csapatában először edzett a frissen szerződtetett Njongo Priso, és visszatért a cseh Marek Strestík is, aki novemberben vállműtéten esett át.
Az eto.hu szerint az is biztos, hogy Rudolf Gergely kihagyja a Vojvodina elleni felkészülési mérkőzést, amely jelenleg is tart.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







