Fradi: a bombagólt szerző csere a válogatottról álmodik

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.09.04. 10:32
Elégedetten, de nem boldogan nyilatkozott az 1–1-es döntetlennel végződő, Paks elleni Ligakupa-mérkőzés lefújását követően Zsivoczky Péter, a Ferencváros labdarúgója.

A szerda esti összecsapáson a 14. percben egy kényszerű csere következtében pályára küldött Zsivoczky beállása után egy perccel, az első lövéséből kifejezetten szép gólt szerzett.

„Amikor beálltam, az volt a célom, hogy minél előbb a kapu elé kerüljek. Nem hittem volna, hogy már a második labdaérintésemből gólt szerzek, de egyáltalán nem bánom, hogy így történt. Visszakaptam a labdát, a kapu bal oldalát céloztam meg, és bement. Fantasztikus érzés volt” – emlékezett vissza találatára a fradi.hu-nak adott interjújában a 18 éves középpályás, aki az előző szezonban egy Sporon elleni Ligakupa-találkozón mutatkozott be a Ferencváros színeiben.

Zsivocky – akinek édesapja, Zsivocky Gyula és testvére, Zsivocky Norbert is szerepelt a zöld-fehéreknél – a gólja ellenére sem volt teljesen boldog a lefújást követően.

„Örültem, hogy gólt lőttem, de akkor lett volna teljes a boldogságom, ha megnyerjük a találkozót. Szeretnék állandó, és meghatározó tagja lenni az első csapatnak. Nagy vágyam továbbá, hogy egy napon Magyarországért küzdhessek a pályán a felnőttválogatottban.”

„Amikor beálltam, az volt a célom, hogy minél előbb a kapu elé kerüljek. Nem hittem volna, hogy már a második labdaérintésemből gólt szerzek, de egyáltalán nem bánom, hogy így történt. Visszakaptam a labdát, a kapu bal oldalát céloztam meg, és bement. Fantasztikus érzés volt” – emlékezett vissza találatára a fradi.hu-nak adott interjújában a 18 éves középpályás, aki az előző szezonban egy Sporon elleni Ligakupa-találkozón mutatkozott be a Ferencváros színeiben.

Zsivocky – akinek édesapja, Zsivocky Gyula és testvére, Zsivocky Norbert is szerepelt a zöld-fehéreknél – a gólja ellenére sem volt teljesen boldog a lefújást követően.

„Örültem, hogy gólt lőttem, de akkor lett volna teljes a boldogságom, ha megnyerjük a találkozót. Szeretnék állandó, és meghatározó tagja lenni az első csapatnak. Nagy vágyam továbbá, hogy egy napon Magyarországért küzdhessek a pályán a felnőttválogatottban.”

Legfrissebb hírek

Szerhij Rebrovot továbbra is a magyar kispad érdekelné

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 17:54

Az ETO, az FTC és a ZTE emelkedett ki a teljesítményindexekben, no meg Vitális

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 15:44

Hiába a sima FTC-siker a ZTE ellen, a zöld-fehérek csak a 2. helyen végeztek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 19:06

Az ETO megakadályozhatja, hogy a Fradi 100 éve nem látott sorozatot állítson be

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 13:18

A néma is gólt kiált – Ballai Attila publicisztikája

Minden más foci
2026.05.09. 23:57

Gundel-Takács tizenegyest védett, de Raemaekers a Fradi javára döntötte el a kupadöntőt

Labdarúgó NB I
2026.05.09. 20:42

A ZTE hét éve nem látott sorozatot produkálna a Fradi ellen

Labdarúgó NB I
2026.05.09. 11:02

Az öt gólt szerző FTC kiütötte az Újpestet – az utolsó fordulóban dől el a bajnoki cím sorsa az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 18:00
Ezek is érdekelhetik