Nyíregyháza: három játékossal nem hosszabbítottak, mehetnek
Az NB II-es bajnoki címet szerző keret tagjai közül három játékos szerződését nem hosszabbítja meg a Nyíregyháza Spartacus – olvasható az NB I következő szezonjának újoncként nekivágó nyírségi labdarúgócsapat hivatalos honlapján.
A védő Polényi Gábor és a két középpályás, Kis Róbert és Kákonyi Dániel is új csapatban folytathatja pályafutását.
Kis a téli szünetben érkezett Nyíregyházára, míg Polényi és Kákonyi már az ősszel is az együttes játékosa volt.
Mindhármuknak elévülhetetlen érdeme volt abban, hogy a Szpari kivívta a feljutást – állapítja meg a honlap –, de a következő szezonban várhatóan kevesebb lehetőséghez juthattak volna, ezért nem hosszabbították meg szerződésüket.
| Érkezők: Fodor Ferenc (PMFC), Koller Krisztián (szabadon igazolható, PMFC), Lázár Bence (Újpest – kölcsönbe), Szécsi Márk (DVSC – kölcsönbe) | |
| Távozott/távozhat: Máté János (Szolnok – kölcsönből vissza), Kis Róbert (?), Polényi Gábor (?), Kákonyi Dániel (?) | |
| Kiszemeltek: Mohamadou Abdouraman (DVTK), Pekár László (KTE), Szepessy Róbert (Szolnok) |
Legfrissebb hírek

A Ferencváros alapemberét szemelte ki az Al-Ahli
Labdarúgó NB I
2025.10.13. 09:06
Ezek is érdekelhetik







