PMFC: Pölöskey távozófélben, de nem a DVSC-be tart

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.05.28. 19:17
A DVSC-Teva által kölcsönadott Pölöskey Péter minden bizonnyal elhagyja a PMFC labdarúgócsapatát, de úgy tűnik, nem Debrecenbe tér vissza – adta hírül az FMF Hungary, a csatár ügyeit intéző menedzseriroda.

Pölöskey Péter számára az előző időszak a klubváltással, beilleszkedéssel ment el. A szakmai stábtól bizalmat kapott, amellyel élni is tudott.

„Folyamatos játéklehetőséget szeretnék kapni – nyilatkozta a csatár. – Annak idején pont azért döntöttem a Pécs mellett, mert a Debrecen elég jó csatárfronton. Úgy gondolom, hogy csak így tudok teljes értékűen bizonyítani. Pécsen nagyon motivált és tehetséges játékosokkal ismerkedtem meg. A kellően harcos mentalitásommal úgy vélem, hogy nagy hasznára lehetek egy olyan csapatnak, ahol erőcsatárra van szükség.”

A játékos ügyeit intéző menedzsment több olyan hazai élvonalbeli csapattal is tárgyal, ahol csatárhiány van. Ezek a megbeszélések már olyan előrehaladott állapotban vannak, hogy hamarosan megegyezhetnek a felek. A hajdúságiak által kölcsönadott játékos jelenleg remek formában érzi magát, valószínűleg nem Debrecenbe igazol majd vissza.

Legfrissebb hírek

NB I: a horvát élvonalból szerződtetett labdarúgót a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
12 órája

Az Újpest volt az elmúlt hét főszereplője, de igazolt a DVSC is – piaci körkép

Labdarúgó NB I
19 órája

„A Dárdai Pállal folytatott megbeszélések motiváltak” – az Újpest a honlapján is bejelentette Maiert

Labdarúgó NB I
2026.02.01. 16:26

Sergio Navarro: Amikor öt percet kell várni egy tizenegyes lecsekkolására, annak már semmi köze a futballhoz

Labdarúgó NB I
2026.02.01. 08:43

A mérkőzés szünetében bemutatták, Arne Maier immár az Újpest játékosa

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 22:51

Mindkét vezetőedzőt kiállították az ETO–DVSC meccs feszült hosszabbításában

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 18:51

Kétgólos hátrányból, a 95. percben egyenlített az ETO a DVSC ellen a paprikás hangulatú rangadón

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 18:11

Vingler László: A Debrecen ellen sem kell spórolni a futással

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 12:48
Ezek is érdekelhetik