DVSC: Bódi külön edz, február elején csatlakozhat
Bódi Ádám a DVSC-Teva labdarúgócsapata hivatalos honlapjának kérdésére elmondta: bokaműtétje után még rehabilitációs különmunkát végez, így egyelőre nem edz a társaival.
A debreceniek abban reménykednek, hogy Bódi február elején már a csapattal végezheti a tréningeket. A szélső jelenleg erősít, illetve minden olyan gyakorlatot elvégez, amely nem terheli a bokáját – írja a dvsc.hu.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik






