Budapest Honvéd: három akadémistától is elköszöntek
A Budapest Honvéd labdarúgóklub a hivatalos honlapján jelentette be három játékosa távozását.
A közlemény szerint Sergiu Moga, Sebastian Remes és Csontos Ádám szerződését is közös megegyezéssel bontotta fel a kispesti klub. A Honvéd akadémiáján nevelkedett futballisták közül Moga négy bajnokin lépett pályára az élvonalban, míg a szintén az NB III-as csapatnál pallérozódó Remes és Csontos nem jutott szóhoz az első osztályban.
A közlemény szerint Sergiu Moga, Sebastian Remes és Csontos Ádám szerződését is közös megegyezéssel bontotta fel a kispesti klub. A Honvéd akadémiáján nevelkedett futballisták közül Moga négy bajnokin lépett pályára az élvonalban, míg a szintén az NB III-as csapatnál pallérozódó Remes és Csontos nem jutott szóhoz az első osztályban.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32
Ezek is érdekelhetik





