FTC: Libanonban is folyton ilyen gólokat lőttem - Diallo

Vágólapra másolva!
2013.09.11. 19:28
A Ferencváros a labdarúgó Ligakupa csoportkörének második fordulójában 4–1-re legyőzte a Tatabányát. A találkozó után a vezetőedzők mellett az ollózós gólt szerző Ulysse Diallo is megszólalt, elmondta: nem először talált már a kapuba ezzel a mozdulattal.

„Ez az ollózós góltípus a kedvencem, korábban, amikor még Libanonban futballoztam, sokszor alkalmaztam ezt a technikát, a ligában négy-öt ilyen gólt is lőttem. Nagyon jól érzem itt magam, remélem a továbbiakban is ilyen remek találatokkal segíthetem az együttesemet” – mondta a találkozó után Diallo a Sport Tv kamerái előtt.Diallo a Sport Tv kamerái előtt.

„Elégedett voltam a játékosaimmal, különösen az első játékrészben, de nincs mit tenni, a Fradi ma ennyivel jobb volt” – értékelt tömören a Tatabánya vezetőedzője, P. Nagy László.

A zöld-fehérek győzelmével záruló mérkőzés után Ricardo Moniz, a Ferencváros vezetőedzője elmondta, a siker ellenére nem százszázalékosan elégedett játékosai teljesítményével.

„Az egész mérkőzés folyamán azt éreztem, hogy nem vagyunk elég stabilak. Ahhoz, hogy igazi topcsapatnak nevezhessük magunkat, sokkal jobban kell teljesítenünk az ilyen kiscsapatok ellen, és stabilabbnak kell lennünk a széleken” – nyilatkozta Moniz a Sport TV-nek.

A mérkőzés összefoglalója

Legfrissebb hírek

Hajnal Tamás: A Ferencvárosnak győztes DNS-e van

Labdarúgó NB I
17 órája

Robbie Keane a Ferencváros második félidei teljesítményéről: „pocsékul játszottunk”

Labdarúgó NB I
2025.04.27. 20:43

Bödéék több mint 10 év után győznék le újra a tavasszal még szintén veretlen ETO-t

Labdarúgó NB I
2025.04.25. 13:47

Egyszer sem kapott még ki 2025-ben a Paks – megint a Puskás Akadémia veri meg?

Labdarúgó NB I
2025.04.19. 12:15

NB I: 32 éve nem látott nyeretlenségi széria küszöbén a Lokit fogadó Újpest

Labdarúgó NB I
2025.04.11. 14:45

NB I: a Ferencváros és a Puskás Akadémia is a kedvenc ellenfelét fogadja

Labdarúgó NB I
2025.04.05. 10:08

Ferencváros–Újpest rangadó: begyógyulhatnak a tavaszi sebek

Labdarúgó NB I
2025.04.02. 06:38

Különmetró szállítja az Újpest-szurkolókat a Ferencváros elleni MK-meccsre

Labdarúgó NB I
2025.03.31. 14:46
Ezek is érdekelhetik