FTC: Leonardo közösségi oldalon erősítette meg, visszatér
A lábtöréséből lábadozó Leonardo közösségi oldalon jelezte, hogy visszatér a labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencvároshoz.
A Marek Strestík belépője nyomán súlyosan megsérült brazil támadó az Instagrammon igennel válaszolt arra a szurkolói felvetésre, hogy „jó hallani, hogy visszatér a Fradihoz".
Mint beszámoltunk róla, Orosz Pál, az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója tegnapelőtt úgy nyilatkozott, visszavárják Leonardót.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik







