A Ferencváros viszonylag simán, 2–0-ra legyőzte az MTK-t a Győrben megrendezett bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. Böde Dániel volt a zöldek nyerő embere. Gólpasszt is adott, majd nagyszerű csel után gólt rúgott. Összefoglaló.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







