Leonardo, a Ferencváros labdarúgócsapatának légiósa rendkívül szomorú a Győri ETO ellen elszenvedett súlyos sérülése miatt, és egy közösségi portálon ironikusan megjegyezte: reméli, Marek Strestík boldog attól, amit tett.
„A labda már messze volt, amikor a játékos rossz szándékkal rám csúszott, és lehet, hogy ezzel véget vetett a karrieremnek. Szomorú vagyok az eset miatt, de remélem, ő boldog attól, amit tett" – osztotta meg Instagramján Leonardo.
Mint korábban beszámoltunk róla, a Fradi új szerződést kínál a játékosnak, azonban az eset után kétséges, hogy Leonardo él-e a lehetőséggel.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






