ETO: „Ha nyerünk, a Vidi kiszáll a bajnoki címért folyó harcból”
Vasárnap a labdarúgó NB I-ben első helyen álló Győri ETO a Videotont fogadja. Nemanja Andrics, a hazaiak támadója szerint amennyiben sikerül nyernie csapatának, úgy a Videoton végleg kiszállna a bajnoki címért folytatott versengésből.
„Győzelmet várok a Videoton ellen. Ha sikerül megszereznünk a három pontot, ellenfelünk végleg kiszállna a bajnoki címért folytatott harcból, mi viszont egy nagy lépéssel közelebb kerülnénk célunkhoz. Hétről hétre egyre jobbak vagyunk, az akarat lesz a legfontosabb tényező. Az nyer vasárnap, aki jobban akarja a sikert” – nyilatkozta Nemanja Andrics az ETO hivatalos honlapjának.Nemanja Andrics az ETO hivatalos honlapjának.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása
Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08
Ezek is érdekelhetik





