A Pécsi MFC mai sajtótájékoztatóján Elbert Gábor cégvezető kérdésre válaszolva elmondta, Gaál Miklós szerződtetéséről tárgyalnak, megegyezés még nem született, de a futballista ma már a csapattal készül.
Korábban már beszámoltunk róla, hogy a légiósként Portugáliát, Horvátországot, Oroszországot és Bulgáriát is megjáró, jelenleg szabadon igazolható Gaál Miklóst a Haladás és a Pécsi MFC is szívesen látná a soraiban. Gaál Miklóst a Haladás és a Pécsi MFC is szívesen látná a soraiban.
A védőként és középpályásként is bevethető ballábas futballista ma már korábbi együttesével, a PMFC-vel készül, de szerződést még nem kötött a baranyaiakkal, még tartanak az egyeztetések a klub és a játékos között – erről Elbert Gábor, a PMFC cégvezetője beszélt az egylet keddi sajtótájékoztatóján, melynek fő témáját a pécsi utánpótlással kapcsolatos kérdések adták.
Legfrissebb hírek

Dragóner Attila lett a PMFC sportigazgatója
Labdarúgó NB II
2025.12.02. 21:12

Az Újpest védője megérkezett Bukarestbe – fotó, videó!
Labdarúgó NB I
2025.12.01. 11:25

ETO: az NB II-ben bizonyíthat a kanadai csatár
Labdarúgó NB I
2025.11.22. 14:35
Ezek is érdekelhetik




