Honvéd: az igazgató szerint fejlődik a magyar futball

2013.02.19. 20:34
Fabio Cordella szerint fejlődik a magyar labdarúgás – a Budapest Honvéd nemzetközi igazgatója a tuttomercatoweb.com-nak adott hosszabb interjút. Cordella megerősítette információinkat is, melyek szerint megegyeztek Nicola Canziannal, a 21 éves Atalanta-nevelésű olasz balhátvéddel.

„Fejlődik a magyar futball. A Videoton kiválóan teljesített az Európa-ligában, mi pedig az Anzsi Mahacskalától kaptunk ki a sorozatban – fogalmazott Fabio Cordella, a Budapest Honvéd nemzetközi igazgatója. – 48 órán belül bejelentünk egy új igazolást, aki egy 22 éves, Atalanta-nevelésű futballista.”Fabio Cordella, a Budapest Honvéd nemzetközi igazgatója. – 48 órán belül bejelentünk egy új igazolást, aki egy 22 éves, Atalanta-nevelésű futballista.”

Cordella a Honvéd céljairól elmondta, a fővárosi klub megcélozta az Európa-liga selejtezőjébe való bejutást ebben a szezonban is, illetve minél tovább szeretne jutni a Ligakupában és a Magyar Kupában is.

A nemzetközi igazgató hozzátette: vitatható körülmények között esett ki az ifjúsági csapat a Viareggio-kupából, ennek ellenére jövőre is részt vesz a tornán az együttes.

Legfrissebb hírek

Szegedi döntetlenjével a Honvéd feljutott az NB I-be!

Labdarúgó NB II
10 órája

Puskás–Suzuki-kupa: a Honvéd ikszelt a Juventusszal

Minden más foci
2026.05.02. 15:49

Puskás–Suzuki-kupa: A Honvéd legyőzte a Panathinaikoszt

Minden más foci
2026.05.01. 19:32

PSK: a Honvéd legyőzte a Panathinaikoszt

Minden más foci
2026.05.01. 14:25

Női Magyar Kupa: három gólt lőtt a Honvédnak, hetedszer nyerte meg a sorozatot az FTC

Labdarúgó NB I
2026.04.29. 20:59

PSK: ötgólos meccsen kapott ki a Honvéd, iksz a Panathinaikosz–Juventus találkozón

Minden más foci
2026.04.29. 17:36

Puskás Akadémia–Real Madrid: fiúk és lányok is pályán

Minden más foci
2026.04.29. 08:43

A kiesés elől menekülő Soroksár pontot szerzett az élvonalba igyekvő Honvéd otthonában

Labdarúgó NB II
2026.04.27. 21:55
Ezek is érdekelhetik