Fehéroroszország: a korábbi Honvéd-légiós elhagyta a BATE-t

2013.01.19. 06:41
A török élvonalban szereplő Kayserisporhoz szerződött Marko Simic, a fehérorosz BATE szerb védője.

A 25 éves labdarúgó 2011-ben szerződött hazájából a BATE-hoz, és az ősszel három Bajnokok Ligája-csoportmeccsen is pályára lépett, végigjátsztotta például a Bayern elleni hazai, 3–1-re megnyert találkozót.

Érdekesség, hogy Simic a 2008–2009-es szezonban a Budapest Honvéd labdarúgója volt, ám összesen 120 percet játszott az NB I-ben három meccsen.

 

Legfrissebb hírek

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Marc Cucurella a Real Madridban folytatja karrierjét – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.15. 11:12

World Sailing: az orosz junior vitorlázók visszatérhetnek

Egyéb egyéni
2026.06.10. 13:06

Újabb lejáró szerződésű liverpooli védőt igazolhat a Real Madrid – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.02. 18:04

Zubkov Varga Barnabás csapattársa lesz az AEK Athénnál – sajtóhír

Minden más foci
2026.06.02. 17:30

A Barcelona bejelentette az angol vb-kerettag szerződtetését

Spanyol labdarúgás
2026.05.29. 21:32

Csehországból is érdeklődnek a Honvéd tehetsége iránt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 14:42

Megjósolt váltás: külföldi szakember érkezhet Feczkó Tamás helyére

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 11:00
Ezek is érdekelhetik