Eger: visszatérhet az NB I-be a szerb futballista

2013.01.18. 14:31
Az Egri FC labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a csapattal készül a szerb védő, Braniszlav Vukomanovics, aki korábban Szolnokon már dolgozott együtt Simon Antal vezetőedzővel.

„Braniszlav Vukomanovicsot nem kell bemutatni Simon Antalnak. A délszláv balhátvéd két éve Szolnokon volt játékosa az Egri FC jelenlegi vezetőedzőjének. Akkor 14 tavaszi mérkőzésen lépett pályára a Tisza-partiak NB I-es csapatában. Legutóbb a szerb Radnicski Nist erősítette a 182 centis védő, aki együtt készül a többiekkel, de szerződést még nem írt alá a klubbal" – adta hírül a hivatalos honlapján az egri labdarúgóklub.

A 29 éves Vukomanovics korábban a hazáján kívül játszott Szlovákiában, Romániában, Boszniában és Albániában is. Amennyiben az egriek szerződtetik, úgy Csedomir Pavicsevics, Dusan Pavlov és Szasa Dobrics után ő lesz a negyedik szerb futballistája a gárdának.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS AZ EGRI FC-NÉL
Érkezők: Debreceni Dávid (Felsőtárkány SC – kölcsönből vissza?), Szavo Rakovics (DVTK, ?)
Távozik/távozhat: Josef Hamouz (cseh, ?), Igor Pisanjuk (ukrán-kanadai, ?), Joël Tchami (kameruni, ?), Goran Vujovics (montenegrói, ?), Michael Stanislaw (osztrák, ?) Wolry Wolfe (jamaicai, ?)
Kiszemeltek: Braniszlav Vukomanovics (szerb, Radnicski Nis – Szerbia)

 

 

Legfrissebb hírek

NB II: sok távozó a DVTK-nál, a Vidinél, Csákváron és Kécskén, a Kecskemét már öt játékost szerződtetett – átigazolási körkép

Labdarúgó NB II
10 órája

A DVSC-től szerződtetett U-válogatott játékost a Vasas

Labdarúgó NB I
2026.06.11. 12:25

Nyíregyháza: Muhamed Tijani visszatér Prágába – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.11. 11:30

Közel az egyezség az Újpest és a Puskás Akadémia között – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.11. 10:58

MTK: aláírásra várják a fél éve eladott kapust, Kenesei is visszatér – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.11. 10:16

DVSC: megvan az egyezség a Feyenoorddal, érkezik az U-válogatott játékos – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.11. 09:36

NB I: több játékost is igazolt az MTK, a Fraditól ketten távoztak– körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.09. 15:17

Gólerős csatárt szerződtetett az NB II-es Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 14:47
Ezek is érdekelhetik