Nagy Zoltán, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-Teva jobb oldali védője kisebb sérülést szenvedett a Ferencváros ellen 2–1-re elveszített bajnokin – bár végigjátszotta a találkozót –, és néhány napot pihennie kell.
„Mérkőzés közben meghúzódott a jobb combemelő izmom, most voltam ultrahangos vizsgálaton, amelynek eredménye ezt megerősítette. Amikor hazajöttünk, akkor éreztem igazán, de most már javult valamit. Néhány napot pihennem kell, ám remélem, minél hamarabb csatlakozhatok a csapathoz" – nyilatkozta Nagy Zoltán a dvsc.hu-nak.
Legfrissebb hírek

Demjén Patrik visszatér az MTK-hoz – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.12. 11:03

A DVSC-től szerződtetett U-válogatott játékost a Vasas
Labdarúgó NB I
2026.06.11. 12:25

A DVSC izraeli-magyar védőt szerződtetett
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 17:22

A Debrecen az ifi BL-trófea első nyertese
Kézilabda
2026.06.07. 13:31
Ezek is érdekelhetik



