A teremlabdarúgó NB II Keleti csoportjának győztese, a Szuperinfó-Vác FSE bejelentette, hogy anyagi okok miatt nem indul az élvonalban.
Az MLSZ az FTC-t kérte fel a részvételre, ám a fradisták is nemet mondtak, míg a Gödöllői Bikák nevezését a versenybizottság nem fogadta el.
Legfrissebb hírek

Távozik a Veszprém futsalcsapatának vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2026.06.13. 15:14
Ezek is érdekelhetik






