Kurta-furcsa véget ért a Debreceni VSC-Teva–Videoton Szuperkupa-mérkőzés, amelyet követően a fehérvári labdarúgók ünnepelhettek, miután a tizenegyesrúgások során felülkerekedtek a Lokin: az ilyenkor szokásos ünnepélyes díjátadó a heves esőzés miatt elmaradt, és a csapatkapitány helyett a klubtulajdonos Garancsi István vette át a szurkolók előtt a pályán a trófeát az MLSZ tisztviselőjétől, Berzi Sándortól.
A Videoton a rendes játékidő 1–1-es döntetlenje után tizenegyesekkel 5–3-ra nyert a bajnoki címvédő és kupagyőztes DVSC ellen. A mérkőzésről itt olvashatja tudósításunkat! A mérkőzésről itt olvashatja tudósításunkat!
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





