Videoton: Farkas Balázs szerződést bontott, Gyurcsó a KTE-be ment

2011.07.07. 17:48
Szabadon igazolhatóvá vált a Videoton 2010–2011-es bajnokcsapatának csapatkapitánya, Farkas Balázs, miután a vidi.hu tájékoztatása szerint felbontotta szerződését a klubbal.

A fehérváriakkal bajnokságot és kupát nyerő középpályás 2005-től volt a Vidi játékosa. 151 bajnokin szerepelt a Videotonban, és 12 gólt szerzett, de a nyáron érkezett Paulo Sousa nem számolt vele, és a tartalékok közé irányította.

A Videoton egyben hivatalosan bejelentette fiatal játékosa, Gyurcsó Ádám kölcsönadását is: ahogy ezt a KTE honlapja már közölte, a támadó egy évig kölcsönben szerepel Kecskeméten.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS – VIDEOTON FC
Érkezett: Walter Fernández Balufo (spanyol, Gimnástic Tarragona – Spanyolország), Horváth Gábor (NAC Breda, kölcsönből vissza – Hollandia), Nikola Mitrovics (szerb, Újpest FC), Sitku Illés (Újpest FC, kölcsönből vissza), Ponczók Csaba (Vasas, kölcsönből vissza), Présinger Ádám (Vasas, kölcsönből vissza), Goran Vujovics (montenegrói, Kecskeméti TE, kölcsönből vissza), Héctor Sánchez (spanyol, Villarreal – Spanyolország), Álvaro Brachi (spanyol, Espanyol II – Spanyolország)
Távozott: Marko Andjics (szerb, Anorthoszisz Famagusta – Ciprus), Gyurcsó Ádám (Kecskeméti TE-Ereco, kölcsönbe), Bojan Djordjic (svéd-szerb, Blackpool – Anglia), Lázár Pál (Samsunspor – Törökország), Présinger Ádám (Lombard Pápa), Sebők Zsolt (?), Damir Milanovic (horvát, ?), Farkas Balázs (?), Sitku Illés (Tatabánya)
Akivel tárgyalnak: Ransford Osei (ghánai, Granada), Uros Nikolics (szerb, Partizan Beograd – Szerbia), Szrdja Knezevics (szerb, Legia Warszawa – Lengyelország), Manuel Redondo (spanyol, Ponferradina – Spanyolország)
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
31 perce

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
1 órája

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
1 órája

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25

Schäfer András: Rosszul játszottunk, nem volt meg a kellő intenzitás

Magyar válogatott
2026.06.10. 07:56
Ezek is érdekelhetik