MTK: Pál András reméli, hogy oldódik a görcs a csapatban

2011.05.03. 12:47
A Szolnoki MÁV elleni 1–0-s győzelem után ugyan még mindig kieső helyen áll az NB I-ben az MTK labdarúgócsapata, de Pál András reméli, hogy a hosszas sikertelenséget követően megszerzett három pont oldja a görcsöt.

„A góllal az első félidő hajrájában túllendültünk a holtponton – mondta az mtkhungaria.hu-nak Pál András. – Nem tagadom, hogy az első fél órában nagy feszültség és görcs volt bennünk, amelynek sok összetevője volt, de a legfontosabb, hogy tudtuk: ha nem nyerünk, nincs esélyünk a folytatásban. A gól ellenére nem vagyok elégedett a játékommal, hiszen akadt még néhány nagy helyzetem, melyek révén bebiztosíthattam volna a sikert. Örülök annak, hogy az eddigi meccsekhez képest higgadtabbak voltunk előnyben, próbáltuk megbecsülni a labdát, de hozzá kell tennem, hogy a második félidő hajrájában ez nem sikerült. Ez a ZTE ellen biztosan nem fog beleférni."

 

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25

Schäfer András: Rosszul játszottunk, nem volt meg a kellő intenzitás

Magyar válogatott
2026.06.10. 07:56

Labdarúgás: fővárosi uralom minden korosztályban

Utánpótlássport
2026.06.07. 09:00

Felkészülés: simán nyertek az oroszok; Szlovákia ikszelt Montenegróval

Minden más foci
2026.06.05. 21:25

Nagy tervekkel éled újjá a királyhelmeci futball

Minden más foci
2026.06.02. 10:23
Ezek is érdekelhetik