A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága a hétközi fordulóban kiállított játékosokat két, illetve három mérkőzésre tiltotta el.
Gosztonyi András (Videoton) 3, Hrepka Ádám (MTK), Sütő László (MTK), Szinisa Radanovics (Kecskemét) 2-2 mérkőzésre szóló eltiltást kapott. Momir Csirics, a Kecskemét edzői stábjának tagja egy mérkőzésen nem ülhet a kispadon.
Legfrissebb hírek

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33

Labdarúgás: fővárosi uralom minden korosztályban
Utánpótlássport
2026.06.07. 09:00
Ezek is érdekelhetik





