Labdarúgó NB I: Vasas-Híd néven szerepelnek a piros-kékek

2011.02.26. 09:58
A labdarúgó-bajnokság folytatásában Vasas-Híd néven szerepel az NB I-ben szereplő és a télen tulajdonosváltáson áteső Vasas együttese, azaz a tulajdonos Híd Akvizíciós Zrt. névadó szponzorként is szerepet vállal a jövőben – olvasható a piros-kékek hivatalos honlapján.

Az NB I tavaszi idényének rajtján már a csapat mezén, a mellrészen is látható lesz a „Híd” felirat, illetve a cég logója.

A Vasasnál véglegessé vált, hogy feláll egy igazgatóság, melynek tagjai stratégiai kérdésekben segítik és irányítják a labdarúgóklub gazdasági, jogi, pénzügyi és szakmai működését.

Az új igazgatóság tagjai: Faragó Attila elnök, Erdős László alelnök, György Tamás, Dr. Pozsonyi Tibor, Markovits László (a Vasas SC, mint kisebbségi tulajdonos képviselője).

Ezzel egyidőben, ügyvezetői mandátumának lejártával, Vancsa Miklós – közös megegyezéssel – távozik az ügyvezetői munkakörből.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25

Schäfer András: Rosszul játszottunk, nem volt meg a kellő intenzitás

Magyar válogatott
2026.06.10. 07:56

Labdarúgás: fővárosi uralom minden korosztályban

Utánpótlássport
2026.06.07. 09:00

Felkészülés: simán nyertek az oroszok; Szlovákia ikszelt Montenegróval

Minden más foci
2026.06.05. 21:25

Nagy tervekkel éled újjá a királyhelmeci futball

Minden más foci
2026.06.02. 10:23
Ezek is érdekelhetik