A héten újra tárgyalt egymással a labdarúgó NB I 10. helyén telelő Győri ETO és Simon András, és elképzelhető, hogy az U20-as világbajnoki bronzérmes támadó mégis Pintér Attila csapatába szerződik – értesült csütörtökön a Kisalföld.
A közelmúltban Simon Győrben edzett, ám hiába született meg a szóbeli egyezség, az ETO által meghatározott határidőig a játékos nem írta alá szerződését, így kútba esni látszott az ügylet. kútba esni látszott az ügylet.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Hat játékos távozik az NB II-es Csákvártól
Labdarúgó NB II
2026.05.27. 22:54

Iskolajátékkal verte meg a Győr a Gloriát a női kézi BL-ben
Kézilabda
2025.10.04. 19:32
Ezek is érdekelhetik




