A Zalaegerszeg hivatalos honlapján reagált a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottságának döntésére, miszerint a zalaiaknak 300 ezer forint, míg az FTC-nek 500 ezer forint bírságot kell fizetnie a két együttes bajnokiján történt szurkolói rendbontások miatt.
A ZTE szerint csak egyszer történt szurkolói rendbontás a meccsen, amikor a füst miatt meg kellett szakítani a játékot.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






