A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága szurkolói rendzavarás miatt 300 ezer forintra megbüntette a Ferencvárost, míg szombati ellenfele, a Videoton 200 ezer forintos büntetést kapott.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






