Kaposvár: több játékos gyengélkedik a Pápa elleni bajnoki előtt

Vágólapra másolva!
2010.08.27. 09:25
Az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság hét végi, ötödik fordulójában a Kaposvári Rákóczi a Pápát fogadja, Sisa Tibor vezetőedző azonban nem ideális előjelekkel várja a találkozót.

A kaposváriak honlapján, a rakoczifc.hu-n Sisa Tibor arról számolt be, hogy Zsolnai Róbert továbbra is könnyített edzéseket végez, míg a Siófokon rúgást kapó Kulcsár Kornél több gyakorlást volt kénytelen kihagyni. Zsolnai Róbert továbbra is könnyített edzéseket végez, míg a Siófokon rúgást kapó Kulcsár Kornél több gyakorlást volt kénytelen kihagyni.

A marokkói idegenlégiós, Daniane Dzsavad a hagyományos ramadán időszak előírásai miatt vesztett erejéből – az egy hónapos böjti időszak alatt a hívőknek napkeltétől napnyugtáig tartózkodniuk kell az evéstől és az ivástól –, ami már Siófokon is meglátszott a ballábas futballista teljesítményén.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: egy bravúrra a történelmi sikertől a Puskás U19-es csapata

Utánpótlássport
2 órája

Labdarúgás: csaknem 1500 fiatalperc az NB I 20. fordulójában

Utánpótlássport
Tegnap, 19:18

Labdarúgás: három gól a fiataloktól az NB I 19. fordulójában

Utánpótlássport
2026.01.27. 09:04

„A magyar futball történetében nem sok olyan példa van, mint Szoboszlai Dominiké” – VIDEÓ

Magyar válogatott
2026.01.24. 07:17

Marco Rossi: Ha az MLSZ úgy ítéli meg, hogy a kudarc okot ad a felmentésemre, elfogadtam volna – VIDEÓ

Magyar válogatott
2026.01.23. 09:53

Bemutatták a Futbólia visszahódítása című könyvet

Magyar válogatott
2026.01.22. 15:56

IFFHS: 2025 legjobb futballcsapata a PSG, a Ferencváros 39. a világrangsorban

Minden más foci
2026.01.16. 12:35

A 2025-ös év is hangos volt a magyar fiatalok nemzetközi sikereitől

Utánpótlássport
2026.01.02. 09:02
Ezek is érdekelhetik