Újpest: Tapasztalatot szereztem, élményekkel gazdagodtam - McStay

2010.04.06. 16:32
Vasárnap váltak el egymástól Willie McStay és az Újpest labdarúgócsapatának útjai, a skót szakember kedden már egy nagy hagyományokkal büszkélkedő glasgow-i napilapban, az Evening Timesban nyilatkozott a vele történtekről.

„Sok tapasztalatot szereztem és gazdagodtam néhány feledhetetlen élménnyel – mondta a leköszönő skót szakember, aki a Celtic tartalékjaitól érkezett tavaly az Újpest felnőttjeihez. – Szeretnék sok sikert kívánni az Újpestnek és köszönöm a szurkolóknak, hogy támogatásukról biztosítottak, amíg a csapat menedzsere lehettem."

A szakember roppant sportszerűnek tetsző nyilatkozatában arra nem tért ki, de talán Skóciában nem is voltak kíváncsiak rá, hogy mi nem működött a klubnál, és legfőképpen miért nem?

A cikkben céloznak ugyan az Újpest nagyon súlyos anyagi problémáira, ami nagy valószínűséggel nem a glasgow-i szerkesztőségben dolgozó újságíró, Ronnie Cully saját információja volt.

Az ugyancsak nem szerepel az írásban, hogy McStay hat tavaszi bajnokija közül ötöt elvesztett az együttessel – kettőt a Szusza Ferenc Stadionban –, illetve hazai pályán szenvedett vereséget a ZTE elleni MK-elődöntőben, valamint a Ferencváros elleni külön presztízzsel bíró Ligakupa-találkozón, szintén a Megyeri úton.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
15 órája

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
23 órája

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
23 órája

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
Tegnap, 9:21

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25
Ezek is érdekelhetik