Győri ETO: a lábtörést szenvedő Ahjupera újra a csapattal edzett

2010.04.07. 14:34
Szerda délelőtt régen látott arc jelent meg a Győri ETO labdarúgócsapatának edzésén, visszatért ugyanis Észtországból Jarmo Ahjupera, aki egy évvel ezelőtt szenvedett szárkapocs- és sípcsonttörést, amely miatt januárban újabb műtétet hajtottak végre rajta hazájában – olvasható a győri klub honlapján.
„Pont tíz hét telt el az operációm óta, azóta túl vagyok egy jól sikerült, dolgos rehabilitációs időszakon is. Az utóbbi három hétben már futóedzéseken dolgoztam, ahol szerencsére már a sprintekkel sem volt gondom. Minden rendben ment, nem érzek fájdalmat, ami remélhetőleg így is marad. Úgy gondolom, egy évvel a sérülésemet követően újra kész vagyok a játékra” – nyilatkozta Ahjupera az etofc.hu-nak.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

Gálázva jutott sorozatban tizedszer a négy közé az ETO a kézi BL-ben

Kézilabda
2026.04.25. 17:30

Borbély Balázs: Boldog vagyok, hogy ilyen sok örömet tudtunk szerezni a szurkolóknak

Labdarúgó NB I
2025.12.21. 08:37

A Győr a Bajnokok Ligájában is könnyedén győzött Debrecenben

Kézilabda
2025.10.25. 19:32

Iskolajátékkal verte meg a Győr a Gloriát a női kézi BL-ben

Kézilabda
2025.10.04. 19:32

Pénzbírság és szektorbezárás az ETO és a BVSC büntetése

Magyar foci
2025.08.13. 17:17
Ezek is érdekelhetik