Szerda délelőtt régen látott arc jelent meg a Győri ETO labdarúgócsapatának edzésén, visszatért ugyanis Észtországból Jarmo Ahjupera, aki egy évvel ezelőtt szenvedett szárkapocs- és sípcsonttörést, amely miatt januárban újabb műtétet hajtottak végre rajta hazájában – olvasható a győri klub honlapján.
„Pont tíz hét telt el az operációm óta, azóta túl vagyok egy jól sikerült, dolgos rehabilitációs időszakon is. Az utóbbi három hétben már futóedzéseken dolgoztam, ahol szerencsére már a sprintekkel sem volt gondom. Minden rendben ment, nem érzek fájdalmat, ami remélhetőleg így is marad. Úgy gondolom, egy évvel a sérülésemet követően újra kész vagyok a játékra” – nyilatkozta Ahjupera az etofc.hu-nak.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Iskolajátékkal verte meg a Győr a Gloriát a női kézi BL-ben
Kézilabda
2025.10.04. 19:32

Pénzbírság és szektorbezárás az ETO és a BVSC büntetése
Magyar foci
2025.08.13. 17:17
Ezek is érdekelhetik




