Fűzfa Gergely, a Lombard Pápa középpályása úgy véli, az újonc sikerei annak köszönhetőek, hogy nagyon jó a hangulat a csapaton belül, nincsenek öltözői klikkek.
„Nagyszerűen sikerült a beilleszkedésem a Lombard Pápa csapatába, kiváló társaságba kerültem – mondta a klub hivatalos honlapjának Fűzfa. – Mindenki rendkívül kedves és közvetlen velem, különösen a mester az. Kivétel nélkül az összes játékostársam segítőkész, egységes csapatot alkotunk, klikkesedés abszolút nincs a keretünkben. A jó eredmények pedig kétségkívül ezeknek a dolgoknak köszönhetőek."
Fűzfa a télen érkezett Pápára, és egyelőre nem tudott stabil helyet kiharcolni magának a csapatban, de elmondta, a következő bajnokságban már szeretne a „tűz közelébe kerülni".
Legfrissebb hírek

Labdarúgás: fővárosi uralom minden korosztályban
Utánpótlássport
2026.06.07. 09:00

Nagy tervekkel éled újjá a királyhelmeci futball
Minden más foci
2026.06.02. 10:23
Ezek is érdekelhetik





