Négy játékosára nem számíthat Herczeg András klubmenedzser a 18 órakor kezdődő DVSC-TEVA–Videoton Ligakupa-mérkőzésen – adta hírül a Debrecen hivatalos honlapja.
Rudolf Gergely, Luis Ramos és Kiss Zoltán egyaránt sérüléssel küszködik, míg Varga József megbetegedett.
A DVSC Verpecz – Bernáth, Komlósi, Fodor, Korhut – Szakály P., Katona A., Szélesi, Rezes – Szilágyi, Feczesin összeállításban kezd a Videoton ellen.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





