Videoton: Lencse László bajnokságot akar nyerni a fehérváriakkal

Vágólapra másolva!
2010.01.27. 09:07
Mint arról beszámoltunk, Lencse László, az MTK gólerős támadója izraeli ajánlata helyett végül az őszi bajnok Videoton labdarúgócsapatát választotta – és aranyéremre tör a fehérváriakkal.

„Bajnok akarok lenni – mondta magabiztosan Lencse a Nemzeti Sportnak. – Egyszer már nyertem aranyérmet az MTK-val, és most ugyanezt át akarom élni a Videotonnal is. Emellett még az volt a döntő, hogy egy szimpatikus klubot ismertem meg a tárgyalások során.

Roppant megtisztelő volt, hogy érdeklődött irántam a Maccabi Haifa, de kicsit bizonytalannak tűnt az egész. Az MTK-val nem tudtak megegyezni az izraeliek. Ha nem jött volna létre a fehérvári üzlet, maradok a Hungária körúton. Kicsit fáj a szívem az MTK miatt, ott nevelkedtem, ezer emlék köt oda, mindig is a nevelőegyesületemként gondolok a klubra."

Legfrissebb hírek

Football Forum Hungary: „Már csak a válogatott futballban győzheti le Dávid Góliátot”

Labdarúgó NB I
17 órája

Football Forum Hungary: A számok azt mutatják, változtatni kell a magyar utánpótláson – Csepregi György

Labdarúgó NB I
20 órája

Football Forum Hungary: Játékosmegfigyelők nélkül ma már nem működhet egy klub – Balogh Tamás

Labdarúgó NB I
21 órája

Football Forum Hungary – szakmai találkozó a Groupama Arénában

Labdarúgó NB I
22 órája

Labdarúgás: több mint ezer fiatalperc az NB I 29. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.28. 19:47

Dudás Hunor: A Football Forum Hungary globálisan is jelentős esemény lett

Minden más foci
2025.04.28. 08:18

Csuhay József gyászba borította Szarajevót

Képes Sport
2025.04.26. 14:08

Labdarúgás: megy a szekér Pakson, a fiatalok is tolják

Utánpótlássport
2025.04.24. 09:00
Ezek is érdekelhetik