Férfi kosár NB I: egyben marad az ezüstérmes magja

D. S. B.D. S. B.
2022.07.03. 13:12
null
Ferencz Csaba és a körmendi mag egyben marad (Fotó: Török Attila)
A férfi kosárlabda NB I legutóbbi kiírásának ezüstérmese, az Egis Körmend hivatalos honlapján számolt be róla, hogy nyolc játékosával is szerződést hosszabbított, ugyanakkor hárman távoznak a Vas megyei csapattól.

A Körmend bejelentése értelmében marad a csapatnál Ferencz Csaba, Durázi Krisztofer, Takács Kristóf, Kiss Mátyás, Krivacevic Marko, Doktor Péter, Ralf Martinez, Kenéz Csaba, Balogh Máté és Herczeg Kristóf, ugyanakkor hárman távoznak a bajnoki ezüstérmestől, hiszen Érsek Marcell és Habel Clemens mellett kölcsönszerződése lejárta után Dunai Zétény is máshol folytatja pályafutását.

A Körmend korábban bejelentette, hogy megszerezte a korábban Székesfehérváron is játszó 206 centiméter magas centert, Godwin Omenakát, aki 21 éves kora ellenére a mögöttünk hagyott idényben 5.5 pontot és 3.8 lepattanót átlagolt az Albánál.

Legfrissebb hírek

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában

Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

A klubhűség mintaképe – interjú Ferencz Csabával

Képes Sport
2026.06.15. 17:45

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!

Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül

Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Szegedről erősített az ezüstérmes Szolnok a férfi kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2026.06.02. 16:10

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni

Kosárlabda
2026.06.02. 12:12

Férfi kosárlabda NB I: külföldön folytatja pályafutását a szolnoki közönségkedvenc – hivatalos

Kosárlabda
2026.06.01. 14:41

Kiütés a döntő ötödik meccsén: Szolnokon nyerte meg a férfi kosár NB I-et a Falco

Kosárlabda
2026.05.27. 20:02
Ezek is érdekelhetik