Férfi kosár: karanténban a Falco, halasztják a Paks elleni meccset

10 napos karanténba kerültek a Falco-játékosok (Fotó: Unger Tamás/Vas Népe)
A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely férfi kosárlabdacsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a játékosok 10 napos házi karanténba kerültek, így Atomerőmű SE elleni bajnoki mérkőzést biztosan elhalasztják.
Mint arról beszámoltunk, a Zalakerámia ZTE KK hat kosarasa is pozitív koronavírustesztet produkált, s mivel a Falco múlt hét csütörtökön felkészülési mérkőzést játszott a zalaegerszegiekkel, a szombathelyi játékosok első számú kontaktnak számítanak.
A klubhonlap beszámolója szerint a szombathelyi csapat játékosai között mindenki tünetmentes és egészséges, ennek ellenére 10 napos házi karantén vár rájuk, így az október 7-ére kiírt Atomerőmű SE elleni bajnoki mérkőzést biztosan későbbi időpontban rendezik meg.
Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél
Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában
Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!
Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül
Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Férfi kosár NB I: Kaposvárról igazolt a címvédő Falco
Kosárlabda
2026.06.12. 21:10

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni
Kosárlabda
2026.06.02. 12:12
Ezek is érdekelhetik


