Férfi kosár: karanténban a Falco, halasztják a Paks elleni meccset

H. D.H. D.
2020.10.05. 11:12
null
10 napos karanténba kerültek a Falco-játékosok (Fotó: Unger Tamás/Vas Népe)
A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely férfi kosárlabdacsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a játékosok 10 napos házi karanténba kerültek, így Atomerőmű SE elleni bajnoki mérkőzést biztosan elhalasztják.

 

Mint arról beszámoltunk, a Zalakerámia ZTE KK hat kosarasa is pozitív koronavírustesztet produkált, s mivel a Falco múlt hét csütörtökön felkészülési mérkőzést játszott a zalaegerszegiekkel, a szombathelyi játékosok első számú kontaktnak számítanak.

A klubhonlap beszámolója szerint a szombathelyi csapat játékosai között mindenki tünetmentes és egészséges, ennek ellenére 10 napos házi karantén vár rájuk, így az október 7-ére kiírt Atomerőmű SE elleni bajnoki mérkőzést biztosan későbbi időpontban rendezik meg.

Log into Facebook | Facebook

Legfrissebb hírek

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett

Kosárlabda
Tegnap, 7:59

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél

Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában

Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!

Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül

Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Férfi kosár NB I: Kaposvárról igazolt a címvédő Falco

Kosárlabda
2026.06.12. 21:10

Szegedről erősített az ezüstérmes Szolnok a férfi kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2026.06.02. 16:10

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni

Kosárlabda
2026.06.02. 12:12
Ezek is érdekelhetik