Képek: Gereben aláíratta Hangával a betegsége alatt kapott mezt

Gereben Lívia és Hanga Ádám (Fotók: Török Attila)
A leukémiából felgyógyuló 20 éves szekszárdi kosárlabdázó, Gereben Lívia még a betegsége alatt kapott egy mezt Hanga Ádámtól, amit most sikerült alá is íratnia a Barcelona játékosával.
Mint megírtuk, Kecskeméten edzőtáborozik a férfi kosárlabda-válogatott. A csapat kedden tartott sajtóeseményt, melyen ott volt a leukémiából felgyógyuló Gereben Lívia, aki találkozhatott Hanga Ádámmal, aki még a szekszárdi játékos betegsége idején ajándékozott neki egy mezt.
Ezt a trikót most Gereben alá is írathatta Hangával, majd természetesen egy közös fényképre is összeálltak.
Júliusban a női válogatott edzőtáborában Gereben Lívia először vehetett részt csapatedzésen, amióta betegségével diagnosztizálták.


Legfrissebb hírek

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett
Kosárlabda
2026.06.25. 07:59

Somogyi Ádám: Nagyon éhes, tehetséges társaság van itt
Kosárlabda
2026.06.24. 09:19

Gasper Okorn: Úgy látom, jó úton járunk
Kosárlabda
2026.06.23. 19:12

Perl Zoltán: Vojvoda Dávid hiányozni fog a válogatottból
Kosárlabda
2026.06.23. 14:09

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában
Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Hanga Ádám még nem döntött a folytatásról
Kosárlabda
2026.05.19. 19:35
Ezek is érdekelhetik


