Férfi kosár NB I: újabb válogatottjával hosszabbított a Falco

Benke Szilárd marad a Falcónál (Fotó: Török Attila)
A Falco-Vulcano Energia KC kosárlabdacsapata újabb szerződést kötött válogatott bedobójával, Benke Szilárddal.
A bb1.hu honlap szerint a csütörtökön az Aréna Savaria VIP-termében tartott sajtótájékoztatón elhangzott, hogy a megállapodás két évre szól, de – mindkét évben júliusig – szerepel benne megfelelő külföldi ajánlat esetén kilépési opció.
A Falco a múlt héten jelentette be, hogy szerződést hosszabbított az ugyancsak válogatott Perl Zoltánnal.
A Bajnokok Ligájában is érdekelt vasi együttes tavaly megnyerte a bajnokságot, és a márciusban a koronavírus-járvány miatt idő előtt lezárt szezont is éllovasként fejezte be.
Legfrissebb hírek

Férfi kosár NB I: Kaposvárról igazolt a címvédő Falco
Kosárlabda
2026.06.12. 21:10

Váradi Benedek: Még éhesebbek voltunk a sikerre!
Kosárlabda
2026.05.30. 09:43

Milos Konakov: Történelmi idényt tudunk magunk mögött
Kosárlabda
2026.05.29. 12:09

Van ok a szerénységre – Malonyai Péter jegyzete
Kosárlabda
2026.05.25. 23:09
Ezek is érdekelhetik



