Férfi kosár NB I: újabb válogatottjával hosszabbított a Falco

MTI MTIMTI MTI
2020.05.21. 12:07
null
Benke Szilárd marad a Falcónál (Fotó: Török Attila)
A Falco-Vulcano Energia KC kosárlabdacsapata újabb szerződést kötött válogatott bedobójával, Benke Szilárddal.

 

A bb1.hu honlap szerint a csütörtökön az Aréna Savaria VIP-termében tartott sajtótájékoztatón elhangzott, hogy a megállapodás két évre szól, de – mindkét évben júliusig – szerepel benne megfelelő külföldi ajánlat esetén kilépési opció.

A Falco a múlt héten jelentette be, hogy szerződést hosszabbított az ugyancsak válogatott Perl Zoltánnal.

A Bajnokok Ligájában is érdekelt vasi együttes tavaly megnyerte a bajnokságot, és a márciusban a koronavírus-járvány miatt idő előtt lezárt szezont is éllovasként fejezte be.

Legfrissebb hírek

Férfi kosár NB I: Kaposvárról igazolt a címvédő Falco

Kosárlabda
2026.06.12. 21:10

Benke Szilárd kihagyja a júliusi kosárlabda vb-selejtezőket

Kosárlabda
2026.06.04. 08:51

Váradi Benedek: Még éhesebbek voltunk a sikerre!

Kosárlabda
2026.05.30. 09:43

Milos Konakov: Történelmi idényt tudunk magunk mögött

Kosárlabda
2026.05.29. 12:09

„Büszke vagyok, de kissé szomorú is” – Vedran Bosnic a Falco elleni vereség után

Kosárlabda
2026.05.27. 21:01

Van ok a szerénységre – Malonyai Péter jegyzete

Kosárlabda
2026.05.25. 23:09

A Falco legyőzte a Szolnokot a férfi kosárlabda-bajnoki döntő harmadik meccsén

Kosárlabda
2026.05.22. 22:08

Váradi Benedek: Mentálisan készen kell állnunk, tudjuk, mi a tét

Kosárlabda
2026.05.11. 10:46
Ezek is érdekelhetik