Kosárlabda: a válogatott birtokba vette a sportág új „Telkijét” – videó
Az április végi hivatalos megnyitó után a női kosárlabda-válogatott birtokba vette a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének új, székesfehérvári edzőközpontját. Krivacsevics Tijana és Fegyverneky Zsófia segítségével bepillantunk a kulisszák mögé!
Legfrissebb hírek

A magyar női válogatott ott lehet a 3x3-as kosárlabda Eb-n
Kosárlabda
2026.06.14. 17:43

Női kosárlabda: Dubei Debóra visszavonul a válogatottól
Kosárlabda
2026.05.19. 09:01
Ezek is érdekelhetik






